GAZİANTEP İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haberler İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA ÇETİN'İN 19 MAYIS MESAJI

Haberler İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MUSTAFA ÇETİN'İN 19 MAYIS MESAJI

         Sevgili Gençler; Milli Mücadelenin ilk adımı, kurtuluş mücadelemizin en önemli dönüm noktalarından olan Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ' ün Samsun' a çıkışının ve bu güne atfen sizlere armağan edilen Gençlik ve Spor Bayramının 101. yılını kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

         Bu günde geleceğimizin teminatı siz gençlerimizin sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ün İstiklal Savaşını başlatmak amacıyla Samsun' a çıkışı, Ülkemizin yeniden kuruluşu ve milletimizin kurtuluşu yolunda atılan ilk adımı ifade etmektedir. Bu bayram sizler için şenlik, milletimiz için gurur günüdür. Sizler Türk Milletinin ve devletin geleceği, sevinci ve ümit kaynağısınız. Bizler, siz gençlerimize güveniyoruz; inanıyorum ki sizler kendinize sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendirecek, tarihinizden aldığınız güç ve özgüvenle büyük başarılara imza atacaksınız. Bu duygu ve düşüncelerle; "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Kurtuluş Savaşı' nın tüm kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyor, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

                                                      Mustafa Çetin
                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fevziçakmak Mah. Hatay Bulvarı No 259 İslahiye /GAZİANTEP - 0 342 862 2151 0 342 862 3406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.