İlçemizde TEOG ve LYS-YGS Tercih Danışma Büroları açıldı.
Yüksek Öğretime Geçiş Sınavları (TEOG ve LYS-YGS) için tercih dönemi süresince hizmet verecek danışman okullarımız belirlendi.![İlçemizde TEOG ve LYS-YGS Tercih Danışma Büroları açıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_07/k_21163607_123.jpg)
Yüksek Öğretime Geçiş Sınavları (TEOG ve LYS-YGS) için tercih dönemi süresince hizmet verecek danışmanlık büroları belirlendi. 15 Haziran 2016 - 25 Temmuz 2016 tarihleri arasında mesai saatlari süresince aşağıda adı geçen okullarımızda tercih danışmanlığı yapılacaktır. Velilerimiz ve öğrencilerimizin ilgili tarihler arasında bu bürolarımızdan hizmet alabilirler. LYS danışma bürosu ÖSYM´nin belirleyeceği takvime göre belirlenecektir.
Tarih : 15 Haziran - 25 Temmuz Saat: 08:00 - 17:00
TEOG DANIŞMANLIK BÜROSU Cumhuriyet Ortaokulu
YGS DANIŞMANLIK BÜROSU İbni Sina Anadolu Lisesi