GAZİANTEP İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geçmişten Günümüze İslahiye Resim Sergisi açıldı.

Dervişpaşa Ortaokulu Öğretmeni Gülseren KARAHAN TEMEL tarafından resmedilen sergi açılmıştır.
Geçmişten Günümüze İslahiye Resim Sergisi açıldı.

“Geçmişten Günümüze İslahiye” temalı resim sergisi İslahiye Kaymakamımız Sayın Ünal ÇAKICI ve İlçe kurum amirleri; STK temsilcileri, halkın ve öğrencilerin yoğun katılımı ile açılmıştır.  “Geçmişten Günümüze İslahiye” temalı resim sergisi 28.05.2015 tarihinden itibaren 5 (beş) gün Belediye Kültür Salonunda sergilenecektir.

İslahiye´nin önemli birer sembolü olmuş kişilerin portrelerinin ve daha nice değerli eserin İlçemiz Dervişpaşa Ortaokulu Öğretmeni Gülseren KARAHAN TEMEL tarafından resmedildiği sergi ‘Sanata ve kültüre değer veren İslahiye’ İslahiye halkı ve birçok kesim tarafında çok fazla ilgi görmüştür.

Sergiyi gezen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz İbrahim YAĞCI İslahiye’nin çizgiler ile gerçeğine yakın olarak resm edilmesinin anlamlı bulduğunu ifade ederek Dervişpaşa Ortaokulu Öğretmeni Gülseren KARAHAN TEMEL’ tebrik etti.

 

 

Gülseren KARAHAN TEMEL resim sergisiGülseren KARAHAN TEMEL resim sergisiGülseren KARAHAN TEMEL resim sergisiGülseren KARAHAN TEMEL resim sergisiGülseren KARAHAN TEMEL resim sergisiGülseren KARAHAN TEMEL resim sergisiGülseren KARAHAN TEMEL resim sergisiGülseren KARAHAN TEMEL resim sergisi

 

Fevziçakmak Mah. Hatay Bulvarı No 259 İslahiye /GAZİANTEP - 0 342 862 2151 0 342 862 3406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.