GAZİANTEP İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GENÇLERLE GELEN HUZUR

İlçe Başarı Eğitim Eylem Planı kapsamında hasta ve yaşlıları ziyaret ettik.
GENÇLERLE GELEN HUZUR

GENÇLERLE GELEN HUZUR

İlçe Başarı Eğitim Eylem Planı kapsamında hasta ve yaşlıları ziyaret ettik;

“Başarı Eğitim Eylem Planı” yürütücüsü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim YAĞCI, Okul Müdürü Ahmet KURT, Müdür Yardımcısı İbrahim Halil KARAHAN, Sağlık Öğretmeni Fatma BÖRKLÜ, Rehber Öğretmen Mediha ASLAN ve Sağlık Temizlik Kulübü Öğrencilerinden oluşan ekiple hasta ve yaşlıları ziyaret ettik.

´Gençlerle Gelen Huzur´ projesi kapsamında gerçekleştirilen hastane ziyaretinden hastalar ve yaşlılar oldukça memnun oldular. Öğrencilerimiz bu sayede insanları mutlu etmenin önemini kavradılar ve çalışma ortamını yakından görmüş oldular. Hasta ziyaretlerinin ardından Başhekim Dr. Mehmet Ali ÖZER makamında ziyaret edildi ve böyle bir etkinliğe destek oldukları için teşekkür edildi.  “Başarı Eğitim Eylem Planı “ Yürütücüsü İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim YAĞCI bu ziyaretlerin yapılmasını önemli olduğunu belirtti. " Sağlık sektörü hatayı kabul etmeyen bir sektördür ve burada çalışmak gönül işidir. Öğrencilerimiz bu sayede çalışma ortamını yakından görmüş oldular onlara bu konuda farkındalık oluşturmak açısından güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum." dedi. Okul Müdürü Ahmet KURT, " İşbirliğiniz için teşekkür ederiz. İnsan sağlığı çok önemli bir konu o nedenle öğrencilerimizin çalışacakları koşulları yerinde görmeleri ve bu konuda bir bilince sahip olmalarını sağlamanız bizim için önemliydi. Biz Farabi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) olarak bu tür projelere destek veriyoruz ve sürekli yeni projeler üretmeye çalışıyoruz." dedi.

        Çekilen hatıra fotoğrafının ardından etkinlik sonlandırıldı.

 

 

..............

Fevziçakmak Mah. Hatay Bulvarı No 259 İslahiye /GAZİANTEP - 0 342 862 2151 0 342 862 3406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.