GAZİANTEP
İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çevre konusunda toplumsal duyarlılığın artarak devam etmesi, gelecek nesillere yaşanılabilir, sağlıklı, yeşil ve temiz bir dünya bırakılması temennisi ile Dünya Çevre Gününüzü kutlarım.
Çevre konusunda toplumsal duyarlılığın artarak devam etmesi, gelecek nesillere yaşanılabilir, sağlıklı, yeşil ve temiz bir dünya bırakılması temennisi ile Dünya Çevre Gününüzü kutlarım. Mustafa ÇETİN İlçe Milli Eğitim Müdürü![Çevre konusunda toplumsal duyarlılığın artarak devam etmesi, gelecek nesillere yaşanılabilir, sağlıklı, yeşil ve temiz bir dünya bırakılması temennisi ile Dünya Çevre Gününüzü kutlarım.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/07102145_whatsappimage20240607at10.21.12.jpg)