GAZİANTEP İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Taşımalı eğitimle gelen öğrencimizin büyük başarısı

Taşımalı eğitimle gelen öğrencimizin büyük başarısı

İlçemiz Yolbaşı Şehitler Ortaokulu 8.sınıf öğrencisi Aydan ZORLU, 2.Dönem Merkezi Ortak Sınavlarında (TEOG) 120 sorunun tamamını doğru cevapladı.

Taşımalı kapsamında okula gelen ve Hafta Sonu Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına düzenli katılan öğrencimizin başarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü, öğretmenlerini, okulunu ve ailesini sevindirdi.

Başarılı öğrencimizi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yüksel BEROJE ve Okul Müdürü Ahmet Rıfat Çerko köydeki ailesini ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yüksel BEROJE: “Okulumuz taşıma merkezi bir okul, öğrencimiz taşıma kapsamında gelmekte ayrıca okulda açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına düzenli olarak katılmaktadır. Öğrencimizin bu başarısı eğitimde fırsat eşitliğini en güzel örneğidir. Öğrencimiz sınava hazırlanırken aynı zamanda EBA kazanım kavrama testlerini de çözmektedir. Kız çocuklarımızın okullaşmasında Aydan öğrencimiz iyi bir örnek olacak. Ailesinin verdiği destek nedeniyle kendilerine teşekkür ederim.” Dedi.

 

Öğrencimize hediye veren Şube Müdürümüz, okul müdürü ve öğrenci ailesiyle hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yolbaşı Ortaokulumuzda ayrı12-06-201712-06-2017ca 1 öğrencimiz de 119 soruyu cevapladı. Okulumuz idarecilerini, öğretmenlerini tebrik ederiz.

Fevziçakmak Mah. Hatay Bulvarı No 259 İslahiye /GAZİANTEP - 0 342 862 2151 0 342 862 3406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.