GAZİANTEP İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALE GEZİSİNDE…

Şahinbey Belediyesinin desteğiyle Gaziantep’ten 10.000(On bin) öğrenci Çanakkale’yi geziyor.
ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALE GEZİSİNDE…

ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALE GEZİSİNDE…

Şahinbey Belediyesinin desteğiyle Gaziantep’ten 10.000(On bin) öğrenci Çanakkale’yi geziyor. Çanakkale kara savaşlarının 100. Yıldönümü anma programları kapsamında Şahinbey Belediyesi Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle İlçemizden de 256 öğrenci Çanakkale’ye gidiyor. İlk Kafilenin 08/042015 Çarşamba günü gece 03:00te 165 öğrencimiz yola çıkarak 06:10 da Uçakla Çanakkale’ye gittiler. Geri kalan öğrenciler ise 09/04/2015 Perşembe günü Çanakkale’yi gezdiler.

Kafile başkanı olarak geziye bizzat katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim DEMİRTAŞ, tarih şuuru ve millet bilincimizin yerleşmesi için çok yararlı bir gezi oldu dedi. Çanakkale Zaferinin ne kadar önemli ve ne kadar büyük bir zafer olduğunu anlamak için bu diyarın mutlaka gezilmesi gerektiğini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz geziyi, “GAZİLER diyarından ŞEHİTLER diyarına tarihi bir yolculuk” olarak nitelendirdi.

Finansmanında ve gerçekleşmesinde emeği geçen herkese, tüm öğrencileri adına şükran duyduklarını ifade etti.

 

 

ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALE GEZİSİNDEÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYORÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALEYİ GEZİYOR

Fevziçakmak Mah. Hatay Bulvarı No 259 İslahiye /GAZİANTEP - 0 342 862 2151 0 342 862 3406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.