GAZİANTEP İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Sn. Mustafa Çetin'in Yıl Sonu Mesajı

İlçe Müdürümüz Sn. Mustafa Çetin'in Yıl Sonu Mesajı

İlçe Müdürümüz Sn. Mustafa Çetin'in Yıl Sonu Mesajı Sevgili Öğrenciler;

Koronavirüs salgını bizlerin alışık olduğu bir kısım rutinleri değiştirdi. Birbirimizden ve okullarımızdan ayrı kaldığımız bir şekilde 2019-2020 eğitim öğretim yılını bitiriyoruz. Bugün karne günü. Ama ilk defa bu yıl karnelerinizi elektronik ortamda E-okul üzerinden alacaksınız. Bunun farklı bir heyecan olduğunu düşünüyorum. Yaz tatilinizi verimli geçirin, eğlenin ve bol bol kitap okuyun. Tedbirlere riayet ederek, kendi sağlığınızla birlikte sevdiklerinizin ve diğer insanların da sağlığını koruyun ve hep birlikte yeni eğitim öğretim yılına başlayalım.

Değerli Veliler; Daha özverili ve sabırlı olmanız gereken bir dönemden geçtiniz. Çocuklarımızın evde kaldığı bu dönemde sizler de eğitim öğretim ailemizden biri oldunuz. Biz uzaktan eğitim ve canlı derslerle bu süreçte evinize misafir olduk, öğrencilerimizi bilgi pınarıyla sulamaya devam ettik. Sizlerden ricam, öğrencilerimizin yaz tatili sürecini en verimli şekilde değerlendirmelerine katkı sağlayın. Onlara koşulsuz sevginizi verin ve bu tatili aile içi iletişiminizi kuvvetlendirmek için bir fırsat olarak görün.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım; Hep birlikte alışkın olmadığımız bir dönemi yaşadık. Şartların getirdiği zorluklara çok kısa sürede adapte olduk. Bu süreçte göstermiş olduğunuz uyum becerisi ve özveri takdire şayandır. Uzaktan eğitim sürecinde gösterdiğiniz fedakârlık bir başarı hikayesi yazmaya yetmiştir. Sizlere sınavlarda ve seminer döneminde başarı ve kolaylıklar diliyorum. Bu vesileyle, hep beraber öğrenci cıvıltılarının yankılanacağı yeni eğitim öğretim yılında, okullarımızda yüz yüze görüşmek dileğiyle hepinize iyi tatiller diliyorum.

Mustafa Çetin

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fevziçakmak Mah. Hatay Bulvarı No 259 İslahiye /GAZİANTEP - 0 342 862 2151 0 342 862 3406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.