GAZİANTEP İSLAHİYE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE’NİN KATILIMIYLA İLÇE MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISININ İLKİ İLÇEMİZ İSLAHİYE’DE YAPILDI.

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CENGİZ METE’NİN KATILIMIYLA İLÇE MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISININ İLKİ  İLÇEMİZ İSLAHİYE’DE YAPILDI.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve 9 İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile İlçemiz Milli Eğitim Şube Müdürlerinin katılımıyla 23 Mayıs 2016 Pazartesi günü İslahiye Ticaret Odasında yılsonu değerlendirme toplantısı yapıldı. İlçe Müdürlüğümüzce ikram edilen öğle yemeğinden sonra toplantıya geçildi. Toplantıda Eğitim öğretim ve sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin değerlendirmeleri yapıldı. Bir sonraki toplantının Oğuzeli İlçesinde yapılması kararı alındı.

 

Toplantının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cengiz METE, İlçe Kaymakamımız Sayın Ramazan YILDIRIM’a nezaket ziyaretinde bulundu akabinde 1. Nolu Çadırkentte incelemelerde bulundu.

 

08-06-201608-06-2016

Fevziçakmak Mah. Hatay Bulvarı No 259 İslahiye /GAZİANTEP - 0 342 862 2151 0 342 862 3406

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.